LASKAVOST JE SÍLA - konference laskavosti jako oslava Světového dne laskavosti 13. 11. 2018

Jít zpět | 31.10.2018 (12:39)  Pro firmy

Dovolujeme si vás pozvat na oslavu Světového dne laskavosti, který se každoročně slaví 13. listopadu.

Ve spolupráci s Mindfulness Clubem tímto navazujeme na loňskou komornější akci Laskavost v byznysu, která proběhla v prostorách VŠE v Praze. Letos se setkáme v prostorách DUP39 na Národní třídě v Praze. V úterý, 13.listopadu v 18 hodin.

Výzkumem laskavosti  se v posledních letech zabývá mnoho seriozních vědeckých institucí po celém světě. Rádi bychom vám ústy našich řečníků ukázali, že laskavost není slabost, ale naopak se může stát silnou konkureční výhodou i v takovém světě, jakým je svět byznysu nebo policie. 

Naším cílem je ukázat vám a inpirovat, že laskavosti se není třeba obávat. Naopak, jakou sílu a kvalitu může laskavost do našich životů, pracovních týmů i společnosti přinášet.

Můžete se těšit na Jana Vojáčka (lékař), Ivetu Clarke (mezinárodní koučka), Zdeňka Bohuslava (laskavý manažer), Kami Dvořákovou (lektorka a výzkumnice laskavosti), Jiřího Kleina (laskavý ředitel městské policie), Zuzzi Husarovou (mezinárodní koučka a lektorka všímavosti) a Jan Buriana (lektor laskavosti a všímavosti).

Celý večer budou moderovat Marcela Roflíková a Marek Vich, taktéž lektoři laskavosti a všímavosti. 

Mezi naše další partnery patří Laskavec Nadace Karla Janečka, Nadační fond pro rozvoj plného vědomí, My Refresh, MISE HERo, Go Freedom, Vnitřní prostor, no stress care a Perkman. Všem partnerům tímto srdečně děkujeme.

Registrovat se na konferenci můžete zde. 

Těšíme se na Vás.

Co je to
mindfulness

Schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku,a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Jak funguje? Vytvořením adekvátního kontaktu s tím, co …

Kalendář veřejných programů

Seznamte se s nabídkou veřejných programů pro nejbližší období. Pokud nenajdete to, co potřebujete, napište nám.

Organizace podporující mindfulness

Máte-li zájem zůstat v kontaktu, čas od času dostávat email o novinách a nových programech, zanechte nám tu váš email.

kniha Všímavost
reference
Mindfulness v médiích sekci