Follow up výcvik pro pokročilé už má vypsaný termín pro jaro 2020

Jít zpět | 7.11.2019 (17:55)  Pro jednotlivce

-         Chcete se seznámit s dalšími mindfulness formálními i neformálními technikami a jejich využitím v běžných životních situacích?

-         Chcete si oživit svoji mindfulness praxi?

-         Vyhovovala vám práce ve skupině?

-         Chcete sdílet svoje zkušenosti?

 

Dovolujeme si  Vás pozvat již k šestému běhu 8 týdenního mindfulness výcviku pro pokročilé.

Program jsme připravili společně s kolegy, psychoterapeuty dr. Janem Honzíkem a mgr. Slávkem Keprtem z Psychoterapeutického centra Lávka v Praze.

Témata jednotlivých lekcí jsou  sdílená radost - práce se strachem - hranice - vnitřní kritik – laskavost II - dialog těla a mysli - komunikace ve vztazích II - začarované kruhy.

Každá lekce obsahuje formální cvičení i několik neformálních cvičení, ze kterých máte možnost vybírat a zkoušet, co právě Vám bude vyhovovat. Doprovodným materiálem jsou skripta.

Výcvik je určen výhradně  pro absolventy základního 8 týdenního výcviku, a to i mimo Psychoterapeutické centrum Lávka a Český mindfulness institut.

Co o výcviku řekli jeho absolventi?

Nesporným přínosem pokračovacího kursu pro mne bylo uvědomění si integrity mysli a těla. Stejně jako v případě prvního kursu jsem ocenil možnost denní praxe, práce ve skupině je nenahraditelná, sdílené reflexe i přes mou introversi opravdovou lahůdkou. Zatímco je první kurs seznámením se s všímavostí jako nástrojem našeho vztahování se ke světu, je jeho pokračovací formát ryzí praxí toho vztahu. Pro mě velmi objevné i přes svou trivialitu, která je ovšem jen zdánlivá. Zážitek procesů, které se za normálních okolností dějí mimo rámec našeho vědomí, byl pro mně skrze kultivaci mindfulness technik, naprosto zásadní. Díky moc a přeji mnoho takto spokojených frekventantů. Petr Hoffmann

Doporučila bych tento výcvik lidem, kteří se cítí být připraveni podívat se pomocí mindfulness na hlubší témata ve svém životě a začít s nimi pracovat pod vedením zkušených lektorů. Zpětná vazba Marcely, Honzy a Slávka mi pomohla se podívat na věci, se kterými jsem zápasila, trochu jinak a zároveň se vrátit k základům mindfulness, kdykoliv jsem začínala bloudit. Děkuju.

Výcvik začne v pondělí 2.března  a bude probíhat do 17.dubna , vždy od 19,15 do 21,15 hodin a bude se konat v Psychoterapeutickém centru Lávka, Kafkova 10, Praha 6 ( stanice metra Dejvická ).

Přihlašovat se můžete na emailové adrese marcela.roflikova@mindfulness-institut.cz

 

Co je to
mindfulness

Schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku,a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Jak funguje? Vytvořením adekvátního kontaktu s tím, co …

Kalendář veřejných programů

Seznamte se s nabídkou veřejných programů pro nejbližší období. Pokud nenajdete to, co potřebujete, napište nám.

Organizace podporující mindfulness

Máte-li zájem zůstat v kontaktu, čas od času dostávat email o novinách a nových programech, zanechte nám tu váš email.

kniha Všímavost
reference
Mindfulness v médiích sekci