Pro zdravotníky

JAK ZKLIDNIT MYSL A ZVLÁDAT STRES

 

Milé sestřičky, milí lékaři, milí zdravotníci,

dovolte nám vyjádřit upřímné poděkování za Vaši laskavost a starostlivost, se kterou pečujete o všechny, kteří v této náročné době potřebují Vaši pomoc.

Dnes, víc než kdy jindy, k vám vzhlížíme s velkou nadějí a obdivem. Velmi si vážíme Vašeho nasazení, odhodlání, vytrvalosti a také velké dávky odvahy, se kterou již měsíce držíte nekonečné služby.

Rádi bychom Vám nabídli pomoc a podpořili Vás. Proto jsme pro Vás vytvořili speciální program - Jak zklidnit mysl a zvládat stres v časech pandemie.

Program vychází z principů mindfulness neboli všímavosti. Pokud jste se s mindfulness doposud nesetkali, není to překážkou k využití programu.

Mindfulness nás učí, jak žít tady a teď a netrápit se tím, co bylo nebo bude. Tento přístup Vám přinese vnitřní klid, energii a sílu snáze zvládat náročné každodenní situace.

Víme, že Váš čas se počítá na vteřiny. Proto si délku cvičení v programu můžete sami volit, od několika vteřin po několik minut.

Pomocníkem při cvičení Vám bude manuál a audionahrávky. Vše je připraveno tak, abyste cvičení zvládli sami bez přímé pomoci lektora. Pokud byste však naši pomoc potřebovali, jsme Vám rádi k dispozici.

Přejeme Vám pevné zdraví, klidnou mysl i dostatek sil.

Program získáte po kliknutí na ikonu ZÍSKAT PROGRAM. Po zadání vaší emailové adresy vám bude automaticky zaslán na váš email.

Marcela, Jana, Anna
Tým Českého mindfulness institutu
www.mindfulness-institut.cz / info@mindfulness-institut.cz

Co je to
mindfulness

Schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku,a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Jak funguje? Vytvořením adekvátního kontaktu s tím, co …

Kalendář veřejných programů

Seznamte se s nabídkou veřejných programů pro nejbližší období. Pokud nenajdete to, co potřebujete, napište nám.

Organizace podporující mindfulness

Máte-li zájem zůstat v kontaktu, čas od času dostávat email o novinách a nových programech, zanechte nám tu váš email.

kniha Všímavost
reference
Mindfulness v médiích sekci