rather simple fashion is mostly a rolex best places to buy fake luxury watches abilities. omega seamaster replica for sale in usa has employed quite a few prominent sophisticated functions and skills. high quality fake tag heuer watches on line. here you can buy the high quality https://fr.wellreplicas.to. hermesreplica.ru has become more popular brand. the watchmaking crafts of cheap https://www.stellamccartneyreplica.ru under $53 is in the highest flight. https://www.sevenfridayreplica.ru for sale in usa high-performance steel ring are positioned between crystal clear glass along with the event returning cover up.

Doporučujeme

 

STOP úzkosti - příručka pro teenagery

V nakladatelství Grada právě vychází příručka pro teenagery, ale i jejich rodiče a průvodce STOP úzkosti. 

 

Detail knihy

MINDFULNESS PRO KAŽDÉHO

MINDFULNESS PRO KAŽDÉHO - 8 týdnů, které změní váš život (Grada 2020)

Ve spolupráci s Martinou Vančurovou jsme napsaly knihu, ve které představujeme program, kterým již prošlo několik set účastníků v Čechách. Program, ve kterém si osvojíte mindfulness tak, aby byla vaším užitečným partnerem do dnů radostných i starostných. 

 

 

Detail knihy

Pohoupej medvídka – Mindfulness pro nejmenší a jejich rodiče

Knížka přináší tipy na jednoduchá cvičení a hry, prostřednictvím kterých lze schopnost všímavosti rozvíjet. Stručně popisuje k čemu cvičení může pomoci a jak ho provést. Využívá situací a činností, které se v běžném dnu objevují a spolu s dětmi je zažíváme. Cvičení jsou vhodná pro děti od 4 do 8 let. Podobná cvičení však učíme v kurzech pro dospělé, proto při troše kreativity lze cvičení upravit tak, aby byla atraktivní i pro děti o něco starší.

Detail knihy

Mindfulness pro zvládání hněvu pro teenagery

Knížka, která netlačí na to, že se musíme chovat jinak. Přesto nebo právě proto tím, jak je napsaná nás láká, abychom změnu vyzkoušeli.

Pomocí jednoduchých otázek a instrukcí nás bezpečně vede k lepšímu porozumění vlastnímu hněvu. Nabízí spoustu způsobů, jak se v náročné situaci zastavit, získat prostor a v tomto prostoru zkusit svoje návyky změnit.

Detail knihy

Tady a teď - Kreativní deník a průvodce světem mindfulness

Deník vás bude inspirovat k zvádavosti a  hravosti, tedy užitečným kvalitám, při objevování života v přítomném okamžiku.  Cvičení vás budou bavit. Pravděpodobně budete zvědaví, jaké bude zadání na další stránce.

A když vás něco bavit nebude, tak můžete klidně přeskočit nebo se s laskavostí k sobě vrátit k tomu, co vás bavilo.

Detail knihy

Do přírody

Další kreativní deník a průvodce, který vám tentokrát bude nabízet přírodu, jako předmět pozornosti. Soubor jednoduchých cvičení vám pomůže objevovat přírodu aniž byste museli dlouze cestovat z města.

Detail knihy

Co je to
mindfulness

Schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku,a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Jak funguje? Vytvořením adekvátního kontaktu s tím, co …

Kalendář veřejných programů

Seznamte se s nabídkou veřejných programů pro nejbližší období. Pokud nenajdete to, co potřebujete, napište nám.

Organizace podporující mindfulness

Máte-li zájem zůstat v kontaktu, čas od času dostávat email o novinách a nových programech, zanechte nám tu váš email.

kniha Všímavost
reference
Mindfulness v médiích sekci