rather simple fashion is mostly a rolex best places to buy fake luxury watches abilities. omega seamaster replica for sale in usa has employed quite a few prominent sophisticated functions and skills. high quality fake tag heuer watches on line. here you can buy the high quality https://fr.wellreplicas.to. hermesreplica.ru has become more popular brand. the watchmaking crafts of cheap https://www.stellamccartneyreplica.ru under $53 is in the highest flight. https://www.sevenfridayreplica.ru for sale in usa high-performance steel ring are positioned between crystal clear glass along with the event returning cover up.

Reference

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zprostředkujeme kontakt na účastníky našich programů. Napište nám.

Jaký přínos měla mindfulness pro Petru Koťátkovou, zakladatelku projektu Eventree, Jana Pivoňku, manažera KPMG a Marcela Roflíkovou, zakladatelku Českého mindfulness institutu v oblasti tima managementu si můžete poslechnout zde.

 

Děkuji Nadaci pro rozvoj plného vědomí za možnost zúčastnit se mindfulness workshopu pro učitele Jak se ve své práci cítit dobře. Workshop byl výborný. Škoda jen, že obě setkání tak rychle utekla. Získala jsem spoustu inspirací a osobních prožitků, jak se zaměřovat na přítomné okmažiky mého života. Uvědomila jsem si, že je mnoho malých maličkostí, které mi mohou pomoci zrelaxovat svoji mysl. Určitě se budu v tomto směru dále rozvíjet a učit. Velký dík lektorce, která mi ukázala nový směr, který mi byl do té doby utajen. 

Barbora Š., učitelka na ZŠ

 

Už během výcviku jsem na sobě sledoval zklidnění a hlavně se mi zlepšilo spaní. To trvá dodnes a je to pro mě velký bonus. Také si při jednání s lidmi víc všímám detailů, které jsem dřív nevnímal. Umožňujme mi to lépe pochopit a lépe řešit nejrůznější situace.

Petr Veselý, novinář

 

Absolvovat mindfulness výcvik vedený Marcelou Roflíkovou považuji za jeden ze svých nejlepších nápadů: díky individuálnímu a laskavému přístupu lektorky jsem se naučila nové techniky jak naslouchat svému nitru, vnímat své okolí a věnovat pozornost lidem kolem sebe. Vědomé zaměření pozornosti na přítomný okamžik, všímání si intuice a uvědomění si vnitřní síly mě změnilo – vidím svět i sebe v něm z nového úhlu. Cvičení dělá mistra a já se už teď těším na nová poznání až tyto techniky plně zvládnu.

Eva Gašková, manažerka

 

Díky za možnost se výcviku účastnit. I po delší době je pro mě přínosem to, že jsem pozornější k více podnětům, více si umím užít běžných radostí, i v náročných situacích se zasmát a hlavně si všímat toho jak reaguju na některé události a lidi a mám pocit, že to mám více pod kontrolou.

Jan Pivoňka, KPMG

 

Do výcviku mindfulness jsem vstupovala bez jakýchkoli očekávání s pocitem naprosto rozházené mysli. Zvědavost bylo to, co jsem pociťovala. A taky pocit, že chci poznat něco nového. Už po první lekci jsem byla naprosto unešená z okamžiků vnitřního klidu. Vnitřní klid se stal velkou motivací pro důslednost v mé domácí praxi. Ze souboru technik, se kterými jsem se ve výcviku seznámila, mám nyní svoje oblíbené. Ty využívám v častých situacích jako je například kolona v autě, pití své oblíbené kávy nebo relaxace v sauně. Umím být díky výcviku všímavá k mnohým všedním i nevšedním okamžikům svého života.

Eva Lövenhöreforá, architektka funkčních interiérů. Studio Evalofa

 

Mindfulness mi dost pomohla při stresu. Hodně jsem se ve škole stresovala a bylo mi pak špatně, a v tom mi některé techniky mindfulness pomohly. Proti stresu používám hlavně techniku soustředění se na dech. Nikdy jsem se nesoustředila na jídlo. Technika všímavého jídla mi pomohla v tom, aby mi po jídle nebylo špatně. 

Heda, 14 let, English College, Praha

 

Mindfulness používám hlavně ve škole, před písemkou nebo zkoušením. Díky tomu nejsem tolik nervózní, lépe se soustředím a lépe to zvládnu. Taky před usnutím používám body scan, abych lépe usnul a lépe se mi spalo.           

Kuba, 14 let, ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

 

Mindfulness se mi líbila. Většinu technik můžu použít v životě a nejsou k tomu zapotřebí žádné pomůcky. Mně se nejvíce líbily tyto techniky: všímání si dechu, všímavé jídlo, skenování těla, posílání vzkazů těm, co máme rádi nebo i těm, koho moc nemusíme. Myslím, že jsou tyto techniky užitečné v náročných situacích a každý si oblíbí nějakou jinou.                                                                                                                                                        

Majda, 13 let, Rakouské gymnázium, Praha

 

Výcvik mindfulness byl pro mě velmi poučný a taky zábavný. Některé techniky mi pomáhají ve škole, některé doma a taky ve vztazích s kamarády. Bylo to pro mě něco úplně nového.  

Zuzka, 11 let, ZŠ Tišice
 

Co je to
mindfulness

Schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku,a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Jak funguje? Vytvořením adekvátního kontaktu s tím, co …

Kalendář veřejných programů

Seznamte se s nabídkou veřejných programů pro nejbližší období. Pokud nenajdete to, co potřebujete, napište nám.

Organizace podporující mindfulness

Máte-li zájem zůstat v kontaktu, čas od času dostávat email o novinách a nových programech, zanechte nám tu váš email.

kniha Všímavost
reference
Mindfulness v médiích sekci