Organizace podporující mindfulness

Psychoterapeutické centrum Lávka - psychoterapie, sebezkušenostní kurzy, individuální a skupinové mindfulness programy www.centrum-lavka.cz.

 

 

Cílem České asociace dětské jógy, o.p.s. je přiblížit široké veřejnosti hravou formu jógu pro děti, pořádat semináře a rekvalifikační kurzy, spolupracovat s odborníky z různých oblastí, sdružovat učitele dětské jógy a vytvářet informační síť pro odbornou i laickou veřejnost. Více informací najdete na www.cadj.cz.

 

 

www.grada.cz

 

 


Česká společnost ADK je výrobcem nejpoužívanějšího plánovacího diáře v České a Slovenské republice a vlastní kolekce kožené galanterie ADK Fashion.  "Aby na to co je důležité, bylo více času". ADK je partnerem unikátního programu MINDFUL TIME MANAGEMENT. Pro rok 2017 jsme společně připravili mindfulness cvičení pro ADK diáře.

www.adk.cz

 

 

 

Český mindfulness institut je od roku 2021 partnerem společnossti hm partners. Společnost se věnuje vzdělávání a poradenství v oblasti strategií, firemních procesů a motivace zaměstnanců.

www.hmpartners.cz

 

Jsme lidé, kteří převzali zodpovědnost za svůj život a inspirují k tomu i své okolí. To jsou lidé z projektu Lidé v rovnováze. Český mindfulness institut je partnerem. 

www.lidevrovnovaze.cz

 

 

Baby Office s.r.o. pomáhá rodičům najít rovnováhu mezi prací, rodinou a odpočinkovými aktivitami. Nabízí mobilní dětské koutky, sdílenou kancelář, miniškolku, kurzy a akce pro děti i dospělé. www.babyoffice.cz

Baby Office již od roku 2015 podporuje a poskytuje zázemí pro mindfulness programy výcviky pro dospělé, děti i jejich rodiče.

 

 

Centrum pro talentovanou mládež je nezisková organizace, která umožňuje motivovaným dětem nahlédnout do oborů, které je zajímají prostřednictvím Objevitelských sobot, příměstských táborů a online kurzů. Pro studenty je Centrum spíše takovou virtuální střední školou, ve které studují online, v angličtině a připravují se ve spolupráci s lektory na složení mezinárodních zkoušek nebo přijímacích zkoušek na své vysněné univerzity. V Centru pro talentovanou mládež dbají na rovnováhu v celkovém rozvoji osobnosti, proto v nabídce najdete i kurzy relaxace, jógy a psychohygieny.

www.ctm-academy.cz

 

 

Firma, která přináší na český trh kvalitních  a inteligentní hračky a sportovní potřeby, které splňují nejnáročnější podmínky z pohledu kvality, spolehlivosti, funkčnosti, trvanlivosti, ale také designu a smysluplnosti pro děti. Hračky jsou mnohostranně rozvíjející, jsou často multifunkční a mohou si s nimi zažít zábavu, poučení i radost nejen děti, ale i dospělí. www.toypex.cz

OOGI je námi vyzkoušený a dětmi prověřený úžasný pomocník pro rodiče i děti, jak vyjádřit svoje emoce nebo nechat děti vyprávět jak vidí svět.

 

 

Program celostního zdraví a pohody - Jana Kyriakou

www.bewellinstitute.com

 


 

 

          "Účelem nadačního fondu je podporovat plné vědomí u všech bytostí. Zaměřujeme se na osobní rozvoj dětí a    znevýhodněných skupin. Rozvíjíme plné vědomí cvičením jógy a všímavosti. Podporujeme osobní rozvoj dětí v dětských domovech, organizujeme vzdělávací kurzy pro učitele, podílíme se na cvičení všímavosti (mindfulness) ve školách a ve vězení." http://www.plnevedomi.cz/

 

 

Děkujeme, že s námi spolupracujete a přispíváte tak k rozvoji mindfulness v Čechách.

 

 

Český mindfulness institut  

 

 

 

 

 

Co je to
mindfulness

Schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku,a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Jak funguje? Vytvořením adekvátního kontaktu s tím, co …

Kalendář veřejných programů

Seznamte se s nabídkou veřejných programů pro nejbližší období. Pokud nenajdete to, co potřebujete, napište nám.

Organizace podporující mindfulness

Máte-li zájem zůstat v kontaktu, čas od času dostávat email o novinách a nových programech, zanechte nám tu váš email.

kniha Všímavost
reference
Mindfulness v médiích sekci