Školní rok končí a my začínáme

Jít zpět | 25.06.2019 (14:51)  Pro děti

V průběhu letních prázdnin vám představíme nový koncept mindfulness pro děti a oblast vzdělávání Mindful Minds.

Již od září se můžete těšit na nový formát veřejných programů pro děti a rodiče. Nový formát programů pro školní děti i program v angličtině. A pokračující a rozšířené programy ve spolupráci s Centrem talentované mláděže v Objevitelských sobotách. 

Můžete sledovat náš web nebo facebook. Poud nechcet o informace přijít, napište nám na email info@mindfulness-institut.cz a my vám aktuální informace budeme zasílat. 

Mindful Minds je sekce Českého mindfulness institutu zaměřená na oblast vzdělávání a školství. V naší práci využíváme techniku mindfulness, která přispívá k rozvoji bdělé pozornosti a empatie, vědomého prožívání přítomného okamžiku, uvědomění a přijetí svých emocí a myšlenek. Zaměřujeme se na rozvoj psychosociálních dovedností, posílení duševního zdraví a zlepšení sociálních vztahů. Program Mindful Minds vytvářejí Denisa Tichavová a Rebecca Altman.

Co je to
mindfulness

Schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku,a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Jak funguje? Vytvořením adekvátního kontaktu s tím, co …

Kalendář veřejných programů

Seznamte se s nabídkou veřejných programů pro nejbližší období. Pokud nenajdete to, co potřebujete, napište nám.

Organizace podporující mindfulness

Máte-li zájem zůstat v kontaktu, čas od času dostávat email o novinách a nových programech, zanechte nám tu váš email.

kniha Všímavost
reference
Mindfulness v médiích sekci