Programy pro podzim 2023

Jít zpět | 29.08.2023 (06:00)  Všeobecná aktualita

Za okny to v těchto dnech vypadá více podzimně než letně. To považujeme za ten správný čas pro zveřejnění programů, které jsme pro vás připravili pro letošní podzim. 

Vypsali jsme programy pro všechny, kdo chtějí začít objevovat benefity mindfulness i pro ty, co chtějí pokračovat v rozvíjení mindfulness v programech pro pokročilé.

Pro začínající:

MBSR 8 týdenní program můžete v individuálním režimu zahájit ihned, v prezenční skupině od listopadu.

Pro pokročilé:

Osmi týdenní Follow up III a s tématy  záměr, zranitelnost a soucit, smrt a konečnost, vděčnost, nedokonalost, pouštění (odpouštění), odolnost, ženské a mužské principy začne již v září v psychoterapeutickém centru Lávka. 

Ke společným ranním meditacím se můžete přidat v říjnu.

Program Mentálních strategií má nový formát, který vás naučí neodkládat svoje potřeby na potom a pomůže vám zařadit mindfulness praxi do běžného pracovního dne. 

Pro organizace:

Programy připravujeme ve spolupráci s vámi. Vy znáte vaši organizaci a potřeby vašich zaměstnanců. My umíme najít cestu, jak mindfulness a její benefity naučit vaše zaměstnance. Napište nám na info@mindfulness-institut.cz a my se vám s vámi brzy spojíme. 

Co je to
mindfulness

Schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku,a to bez posuzování, hodnocení a očekávání. Jak funguje? Vytvořením adekvátního kontaktu s tím, co …

Kalendář veřejných programů

Seznamte se s nabídkou veřejných programů pro nejbližší období. Pokud nenajdete to, co potřebujete, napište nám.

Organizace podporující mindfulness

Máte-li zájem zůstat v kontaktu, čas od času dostávat email o novinách a nových programech, zanechte nám tu váš email.

kniha Všímavost
reference
Mindfulness v médiích sekci